Новий конкурс для майбутніх воїнів світла у кіберпросторі!

Новий конкурс для майбутніх воїнів світла у кіберпросторі! Перші кроки у такій трендовій на сьогодні галузі – кібербезпеці – відтепер можна у дитинстві, адже в Україні стартував Всеукраїнський конкурс із кібербезпеки, який раніше проводився виключно для студентів ЗВО, а тепер ВПЕРШЕ охоплюватиме й учнівську аудиторію, – «Кіберніндзя»! І одним із співорганізаторів цього суперзмагання стала Київська МАН!

Юні дослідники кіберпростору змагатимуться у трьох вікових категоріях:

учасники 8 – 10 років повинні будуть виконати графічний плакат з кібербезпеки або Scratch-гру з кібербезпеки;

учасники 11 – 14 років – анімацію з кібербезпеки, відеоролик на тему кібербезпеки, або взяти участь в CTF (Capture the Flag)-змаганні;

15 – 17 років – зробити інтерактивну інфографіку, веб-сторінку з кібербезпеки або взяти участь у CTF-змаганні.

Окрім цих вікових категорій, вже традиційно буде охоплена студентська «ніша», в якій є свої не менш цікаві номінації!

Переможці отримають по-справжньому цінні призи: графічні планшети, смартфони, ноутбуки, набори для відеозйомки, набори з робототехніки Лего MindStorm, а головні призи – навчальний курс з подальшою міжнародною сертифікацією (CEH| Certified Ethical Hacker v11 – за 1-ше місце, CND| Certified Network Defender v2 – за 2 місце, CSCU| Certified Secure Computer User – за 3 місце) та можливість пройти стажування у провідного оператора кіберзахисту – компанії “Octava Defence”!

Організатором конкурсу є Торгово-Промислова палата України, за участю партнерів-членів Палати: Київської Малої академії наук, Академії цифрового розвитку, ТОВ «СЕК’ЮРИТІ ЕКСПЕРТ ГРУП», за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді Національної безпеки і оборони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Департаменту Кіберполіції Національної поліції України, а також компаній-партнерів (за згодою).

Конкурс проходитиме з 11 жовтня до 18 листопада 2021 року.

Прийом заявок триватиме з 11 по 31 жовтня. Оголошення результатів – 18 листопада.

Якщо ти хочеш спробувати себе або дізнатись більше, приєднуйся прямо зараз до каналу конкурсу в телеграмі:

https://t.me/cybernindzya

Запитання та спілкування в чаті каналу:

https://t.me/joinchat/hvXK3-4A_VIxNmIy

А детальніше ознайомитись із особливостями проведення цього конкурсу можна  за посиланням: https://sites.google.com/view/kibernindzya

 
 
Версія для друку Опубликовано: 30 Вересня 2021
Поділитись: