Нові вектори діяльності Київської МАН: українські діти у Європі

Нові вектори діяльності Київської МАН: українські діти у Європі Один із головних принципів роботи Київської МАН сьогодні є той, що українські діти у будь-якій точці планети повинні мати можливість займатися дослідницькою діяльністю. Саме тому 24 червня 2022 року КПНЗ «Київська Мала академія наук» та «Українська школа» (м. Роттердам, Нідерланди) уклали Меморандум про співпрацю.

Основною метою Київської МАН у спільній діяльності з «Українською школою» є підтримка освітніх зав’язків з українськими  школярами, які змушені були виїхати за кордон через російську агресію, забезпечення їх ефективної участі у навчально-пізнавальній діяльності, залучення та заохочення їх до створення науково-дослідницьких робіт під керівництвом українських фахівців та педагогів, до занять творчістю й винахідництвом, до генерації інноваційних ідей у різних галузях української науки. Керівництво та педагоги Київської Малої академії наук впевнені, що МАНівський досвід в організації освітнього процесу та використанні новітніх технологій сприятиме ефективній співпраці та реалізації важливих для української освіти завдань.

Сьогодні українські біженці з дітьми, які були змушені залишити країну через російське вторгнення, знайшли притулок в Європі, зокрема, у Нідерландах. Муніципалітет Роттердама та управління освіти Роттердама, розуміючи, що діти мають право на освіту, заснували «Українську школу».  В цій школі кілька сотень українських дітей можуть не лише навчатись голландській, англійській мовам або математиці, а й відвідувати онлайн-заняття, що пропонуються з України.

Розбудова майбутньої України, беззаперечно, є завданням сьогоднішніх школярів, тому забезпечення їх необхідними знаннями, підтримка юних українських науковців, де б вони зараз не знаходились, стала ще актуальнішою.  Київська Мала академія наук вірить у розвинену та відбудовану Україну та в яскравий розквіт української науки, здійснений нашою талановитою, свідомою та небайдужою молоддю!

Версія для друку Опубликовано: 29 Червня 2022
Поділитись: