Нові навички, нові кейси та сучасні освітні тренди

Нові навички, нові кейси та сучасні освітні тренди Долаючи виклики, психологічний біль та тиск, всупереч обставинам ми маємо тримати освітній стрій та не зупинятись, опановувати й навчатись. Тетяна КОТ, завідувачка відділення філософії та суспільствознавства долучилась до online-інтенсиву, який стартував 16 січня.

Впродовж онлайн-курсу «KNU Teach Week 4» платформи «KNU Professionals» від наших партнерів – КНУ імені Тараса Шевченка, будуть обговорюватись найактуальніші питання освіти, проводитись воркшопи та пряме спілкування з фахівцями та стейкхолдерами, експертами бізнес-середовища, лідерами думок.

Одним із перших спікерів був Володимир БУГРОВ, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладач філософії, автор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, авторитетний керівник, справжній лідер.

Володимир Анатолійович говорив про роль освітнього процесу в період війни та кризових ситуацій, залученість студентства та сучасні актуальні підходи. Чому важливо усвідомлювати актуальність освіти за будь-яких часів та обставин? Яким чином викладачу пояснити важливість навчання своїм студентам?

Сучасний світ – це першочергово обмін знаннями, вибір власної траєкторії розвитку, формування пластичності, опанування нового інструментарію. А ще, це створення платформи цілісного навчання, де, через власні експерименти вивчається теорія, відбувається процес екстракції, опануються тактичні дослідницькі вміння.

Тож, разом гуртуємось та відповідаємо на питання наших вихованців-дослідників – «навіщо?»!!

Версія для друку Опубликовано: 17 Січня 2023
Поділитись: