Нові можливості для втілення проєктів Київських МАНівців!

Нові можливості для втілення проєктів Київських МАНівців! Київська Мала академія наук приєдналася до нового проєкту – недержавної платформи I-Dolina (Української кремнієвої долини). Мета проєкту – створення умов для реалізації ідей, винаходів, інновацій в Україні за стандартами не гіршими ніж тих, що існують в країнах передових технологій. Супроводження стартапів, допомога в отриманні авторських прав, співпраця з іноземними підприємствами та організаціями, а також підтримка в отриманні грантів для розробки та впровадження ідей – це реальна допомога, яку невдовзі зможуть отримати вихованці Київської МАН на платформі I-Dolina.

Презентація проекту відбулася 4 листопада 2021 року у приміщенні Інтерфаксу. Організатором даного заходу виступила Міжнародна Асоціація Трансферу Технологій в особі її керівника Артема Гончаренко, який також є випускником Київської МАН і розуміє потреби юних винахідників та пошуковців.

Ірина Поліщук, директор КПНЗ «Київська Мала академія наук» учнівської молоді”, яка взяла участь у заході, в своєму виступі зазначила: «Кількість дітей, які зараз цікавляться наукою, обмежена. А ті, які можуть потім ці проєкти довести до кінцевого результату, вона значно менше. Якщо спільними зусиллями ми покажемо гарний кейс, успішний приклад і зможемо  потім масштабувати, то від цього виграє кожний: починаючи від молодої людини, якій ми дали такий шанс, до нашої економіки, бізнесу,  держави».

Наступного року, за словами Артема Гончаренка, запланований спільний захід з Малою Академією Наук, де буде обговорюватися питання монетизації науки на базі нової платформи I-Dolina, що стане додатковим стимулом для молодих науковців та винахідників.

Особливу увагу засновники платформи приділяють співпраці з навчальними закладами. Вже підписано ряд меморандумів про співпрацю, зокрема, з Київським національним університетом будівництва i архітектури, Тернопільським національним університетом імені Івана Пулюя тощо. Крім того, планується підписання договорів та меморандумів з міжнародними компаніями та організаціями, що створить додаткові умови для розвитку креативної індустрії на території України та сприятиме зменшенню відтоку мізків з нашої країни.

У заході взяли участь представники IT індустрії, бізнесу та освіти, а саме: Ситник Олег, представник Комітету з інформаційних технологій Міжнародної торгової палати Шовкового шляху; Ge Jian, Chief Representative of G-Global International Secretariat in China (онлайн); Ростислав Наконечний, заступник Голови Правління АТ “АЙБОКС БАНК”; Надія Васильєва, директор Інституту Цифрової трансформації, кандидат економічних наук, екс-генеральний директор «Майкрософт Україна» (онлайн); Олександр Павлов, голова Правління «Ділова Рада Україна-Ізраїль» (онлайн); Світлана Олєйнікова, експертка з фандрейзингу, керуюча партнерка групи компаній Synergy Universe – першої екосистеми з фандрейзингу в Україні; Андрій Завадовський, Principal Engineer, office of CTO Security в Cisco (онлайн), Den Tolmor, продюсер та письменник номінований на Оскар та Еммі (онлайн); Дмитро Колєсніков, голова АРМА Україна, засновник UNI.UA;  Олександр Теплюк, член наглядової ради Міжнародної Асоціації Трансферу Технологій.

Версія для друку Опубликовано: 08 Листопада 2021
Поділитись: