Науковий вівторок з Київською МАН

Науковий вівторок з Київською МАН 25 квітня 2023 року керівники секцій відділень природничого напряму КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» провели «Науковий вівторок» в рамках STEAM тижня закладу загальної середньо освіти № 163 м. Києва.

Керівниця секції «Метеорологія та кліматологія» В.О. Руда,  керівниця секції «Хімічні технології» відділення хімії та біології О. І. Казакова та керівниця секції «Прикладна фізика» відділення фізики та астрономії В.В. Горностаєва розповіли учням 8-х та 9-х класів про Київську МАН, про особливості STEAM освіти, про різноманітні STEAM проєкти, про те, якою науковою роботою можуть зайнятись учні, яких зацікавила отримана інформація, під керівництвом наукових фахівців. 

Приємно відзначити, що захід відбувався офлайн, було тепле й жваве спілкування, безліч цікавих запитань від школярів (на зустрічі були присутні понад 40 учнів).

Зацікавленість у співпраці була відображена в Угоді про науково-педагогічне співробітництво, яка була укладена між КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та ЗЗСО № 163 м. Києва. А це означає, що попереду нас чекають нові зустрічі, спільні наукові заходи, семінари, засідання круглих столів, конференції тощо!

 

Версія для друку Опубликовано: 26 Квітня 2023
Поділитись: