Наука без кордонів. Екологи на Міжнародній конференції

Наука без кордонів. Екологи на Міжнародній конференції Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наука і молодь – 2022: пріоритетні напрями глобалізаційних змін» на базі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

У заході прийняли участь провідні українські та закордонні установи: Інститут Юрая Палеша в Левочі Католицького університету в Ружомберку (Словаччина), Пряшівський університет у Пряшеві (Словаччина), Люблінський католицький університет імені Іоанна Павла ІІ (Польща), Гуманітарно-Природничий Університет імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), Громадська організація «Африканська рада в Україні» (Україна) та багато інших. 

Серед учасників конференції були і вихованці відділення Екології та аграрних наук Київської МАН. Під час своїх виступів наші молоді науковці показали майстерність в перетворенні своїх науково-дослідницьких робіт у площину економіки та бізнесу, створивши на базі них стартапи, вразили учасників глибиною знання і подачею матеріалів.

Вітаємо наших юних дослідників, тези, яких будуть надруковані у збірці Міжнародної конференції:

Варченко Олександра Максимівна, учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 69, тема: «Вплив деяких білкововмісних рослин на ріст Pleurotus ostreatus, Aspergillus  niger та E.coli»;

Мельник Давід Юрійович, учень 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», тема: «Добування екологічних чорнил з гал (дубовий чорнильний горішок)»;

Бабенко Мирослава Олегівна, учениця 10 класу спеціалізованої школи № 196, тема: «Дослідження вирощування мікрозелені»;

Кочеткова-Бондаренко Софья Олександрівна, учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови, тема: «Перевірка ефективності методів очищення води на основі мікробіологічного  аналізу»;

Гончаренко Надія Дмитрівна, учениця 10 класу ліцею «Наукова зміна», тема: «Ліхеноіндикація екологічного стану повітря Дарницького району м. Києва з використанням мікробіологічних методів».

Дуже вразив інтерес всіх, хто захотів відвідати захід. Незважаючи на географічне положення, різницю у часі, учасників зібралося більше 100, тому навіть одна наша вихованка чекала поки звільниться місце, щоб зайти та представити свою доповідь. 

Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН щиро дякує організаторам за надану можливість прийняти участь у конференції та будемо раді співпраці.

Версія для друку Опубликовано: 20 Травня 2022
Поділитись: