Альманах «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих»

Альманах «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих» Наступна частина альманаху «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих» присвячується питанням інформаційної безпеки.

Війна точиться не лише на полі бою, мета інфотерору окупантів – посіяти паніку, зневіру та розбрат, виправдати свої вчинки. Російська пропаганда – це багато років брехні, її  фейки множаться та стають все більш фантастичними. Вона, як багатоголова Лернейська гідра з легенди про другий подвиг Геракла, знищує все навкруги, а коли їй відрубаєш одну голову, то з’являються дві нових.

Фейки поширюються не тільки російськими ЗМІ, широко використовуються соціальні мережі та месенджери. Центр протидії дезінформації при РНБО України інформує про викриту мережу telegram-каналів,  що вели діяльність під виглядом анонімних українських джерел, надавали ніби унікальну «інсайдерську» інформацію з метою дезінформації українців та світу.  

Київська Мала академія наук закликає: не будьте легкою мішенню для ворога, аналізуйте інформацію та вмійте відрізняти правду від фейків, іноді дуже схожих на неї! Не поширюйте негатив! Знаходьте в собі сили підтримати й підбадьорити близьких!

Інформація – також зброя! Захищаємо Україну разом!

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/kyiv.man

Шукайте сторінки альманаху на facebook Київської МАН за хештегом: #путівник_КМАН

Київська МАН бажає всім мирного неба! Слава Україні, ЗСУ та українському народу!

Версія для друку Опубликовано: 11 Травня 2022
Поділитись: