Налагоджуємо співпрацю

Налагоджуємо співпрацю Колектив відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН 25 квітня взяв учать у  пленарному засіданні науково-практичної конференції «Традиції та інновації: мистецтво, педагогіка, наука» Київської дитячої Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі.

У межах заходу наші керівники секцій розповіли про діяльність Київської МАН загалом та діяльність відділення зокрема, про цікаві проєкти та заходи, які ми постійно організовуємо та проводимо для учнів та освітян.

Особливу увагу було приділено висвітленню інформації про Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що викликало неабиякий інтерес в учасників конференції. Олена Миколаївна Бондаренко, директорка Київської дитячої Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі, викладачка-методистка напряму «Музичне мистецтво», кандидатка мистецтвознавства, зазначила, що робота над особистим науковим дослідженням – це новий вимір духовності. І цей напрям є надважливим.

Безмежно дякуємо організаторам за можливість долучитися до науково-практичної конференції. Сподіваємося на плідну співпрацю і втілення спільних ідей та проєктів!

Версія для друку Опубликовано: 25 Квітня 2023
Поділитись: