Нагороджуємо молодих правознавців

Нагороджуємо молодих правознавців В ошатній актовій залі Міністерства освіти і науки України 09 червня відбулось нагородження фіналістів Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього», участь у якому взяли, директорка Київської МАН Ірина Юріївна Поліщук та завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Тетяна Юріївна Кот.

Київська МАН стала одним з організаторів конкурсу разом з Радою молодих юристів України, Аналітичним центром якості освіти, Інститутом політико-правових та релігійних досліджень. А Тетяна Юріївна, наша завідувачка відділення філософії та суспільствознавства, вже кілька років поспіль – є членом експертного журі.

В ході конкурсу учні та студентська молодь міркували над двома питаннями-викликами: «Чому я хочу бути юристом: переваги і недоліки професії юриста» і «Реформування юридичної освіти та застосування новітніх технологій».

У фінал вийшли 60 найкращих – 30 школярів та 30 студентів. Під час урочистостей фіналісти отримали не тільки Дипломи та відзначення їхньої переможної участі, але й насолодились живим спілкуванням, справжньою синергією та обмінялись драйвом, за яким ми всі вже так скучили. 

Конкурс проходив за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

Стоїмо на варті юридичної освіти. Робимо безперечно найкращі інвестиції у майбутнє нашої Держави – підтримуємо талановиту обдаровану молодь!

 

Версія для друку Опубликовано: 13 Червня 2023
Поділитись: