Міжнародний парламентський урок «Ізраїль на підтримку України»

Міжнародний парламентський урок «Ізраїль на підтримку України» Активні та допитливі вихованці відділення філософії та суспільствознавства взяли участь у Міжнародному парламентському уроці «Ізраїль на підтримку України», який проводився Освітнім центром Верховної Ради України. І це, зовсім, не випадковість. Адже, по-перше, Київська МАН та Освітній центр ВРУ є партнерами й мають плідну співпрацю, а по-друге, наші вихованці спраглі до цікавої та, безперечно, корисної інформації.

Тож з великим задоволенням слухали вельмишановного пана Євгена Корнійчука, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Ізраїль. І не тільки слухали. А й мали можливість поставити запитання пану Послу. Зокрема запитували щодо освіти, медицини, звісно, не оминули своєю увагою і питання щодо надання військової підтримки у боротьбі України з російським агресором.

Також під час зустрічі було цікаво послухати представника Кнесету пана Михайла Аврутіс.

Пані Олена Кондратюк, заступниця Голови ВРУ не тільки привітала учасників заходу, а й трошки поділилась результатами робочого візиту делегації Верховної Ради України до Ізраїлю.

А ще була цікавезна розповідь про неймовірну країну Ізраїль від Наталія Немилівська  Та чудовий інтерактив, який підготував для учасників Освітній центр ВРУ, з віртуозною модерацією пані Лілії Герасименко, заступниці керівника  Освітній центр Верховної Ради України.

Було інформативно, завзято та щиро. Тішимось можливістю долучатись до таких заходів та навчатись разом. 

Версія для друку Опубликовано: 24 Травня 2023
Поділитись: