Міжнародна літня науково-профільна школа з хімії за напрямом «Хімічні технології» для учнів старших класів продовжує працювати

Міжнародна літня науково-профільна школа з хімії за напрямом «Хімічні технології» для учнів старших класів продовжує працювати Відбулися дві надзвичайно цікаві лекції від закордонних експертів:
  • лекція «Комп’ютерне  моделювання у розробці лікарських препаратів», Andrii Kyrylchuk, postdoctoral fellow в University of California, San Francisco, PhD

та

  • лекція «Методи комп'ютерної хімії  як інструмент для передбачення хімічних та фізичних властивостей речовин», Pavlo Dral,  professor in Xiamen University, Research in Al and quantum chemistry.

У наш час комп’ютерне моделювання є невід’ємною частиною фундаментальних досліджень, спрямованих на вивчення молекулярних механізмів функціонування біополімерів, зокрема білків, а також і прикладних проєктів, спрямованих на пошук нових біологічно активних речовин, які надалі можуть стати ефективними лікарськими засобами.

Учні Міжнародної літньої науково-профільної школи з хімії за напрямом «Хімічні технології» мали можливість дізнатися теоретичні основи та елементи використання комп'ютерних технологій у фармації, зрозуміти  цілісну картину «від ідеї до препарату», ознайомитися із сучасними підходами до створення інноваційних лікарських засобів.  Юні хіміки мали можливість поспілкуватися із науковцями провідних університетів США та Китаю. Було надзвичайно багато запитань від учнів, оскільки напрями роботи вчених є актуальними й перспективними.

Організатори школи: відділення хімії та біології КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»,  Хіміко-технологічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського та Громадська організація «Агенція з хімічної безпеки»

 

Версія для друку Опубликовано: 04 Липня 2023
Поділитись: