Мистецька підготовка до Великодня від Київської МАН

Мистецька підготовка до Великодня від Київської МАН Вже в кінці цього тижня Україна відзначатиме найбільше весняне свято – Великдень. Аби в цих непростих умовах всі могли до нього правильно підготуватися, відділення української філології та мистецтвознавства провело одразу два тематичні заходи для учнів, вчителів та батьків.

Так, 16 квітня відбулася лекція «Великодні прикмети та забобони», під час якої гості дізналися, що потрібно робити, аби забезпечити своїй родині щастя, удачу та здоров’я. Запис цієї події можна переглянути:

18 квітня відділення української філології та мистецтвознавства спільно з гімназією № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Дарницького району міста Києва провело майстер-клас «Крапанки – символ віри та перемоги». На ньому виступило кілька спікерів. Муравецька Ярослава Сергіївна, молодша наукова співробітниця відділу теорії літератури Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка Національної академії наук України, кандидатка філологічних наук, продемонструвала, як виготовити крапанку за допомогою підручних засобів. Учениця 7-В класу гімназії № 315 Мушка Вікторія спеціально до цього заходу записала відео про традиційний символ у писанкарстві – берегиню. Вона також розповіла про природні барвники, які можна використовувати для оздоблення яєць. Окрасою заходу стала доповідь Соколянської Галини Павлівни, учительки технологій гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Дарницького району міста Києва. Пані Галина розказала про орнаменти в писанкарстві. Гості з великою цікавістю розпитували її про ті символи, які варто зображувати в цьому році, аби прикликати швидку перемогу над ворогом.

Загалом захід пройшов у дружній теплій атмосфері. Переглянути запис цього майстер-класу:


Сподіваємось, ці матеріали допоможуть вам краще підготуватись до традиційного українського Великодня. Зичимо усім щастя в цей особливий день, віри та перемоги!

Слідкуйте за нашими анонсами – попереду багато цікавих подій!

Версія для друку Опубликовано: 20 Квітня 2022
Поділитись: