МРІЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО!

МРІЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО! Час поділив мирне життя нашої України на ДО та ПІСЛЯ. ДО - ми працювали, навчалися, планували та мріяли. ПІСЛЯ - ми тримаємося і знову ж таки мріємо. Але мрії вже про якнайшвидшу перемогу та мирне життя.

ДО - п'ять учнів відділення екології та аграрних наук Київської МАН взяли участь у  фінальному етапі науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2022, в частині «Еко-Україна».

Його результати мали бути оголошені 24-25 лютого. Але ця проклята війна руйнує міста, забирає життя... Тому ми забули про конкурс і не очікували, що в такій ситуації результати будуть підбиті. А сьогодні радості нашої немає меж – отримані результати конкурсу і вся команда отримала нагороди! 

Але найбільше ми радіємо не саме здобутим місцям, а силі духу нашого народу! Дякуємо вам, колеги, за вашу шляхетну працю у найскладніший час для країни!

А ось і наші переможці!

Дипломи ІІ ступеня за категоріями:

Мікробіологія (MCRO)

Кіріакіді Костянтин Максимович - учень 11-го класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Шевченківського району м. Києва, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» з проєктом "Вплив комплексного препарату Азогран на урожайність озимої пшениці та еколого-трофічні групи у ризосфері"

Науки про Землю та навколишнє середовище (EAEV)

Давидова Дар'я Олексіївна - учениця 10-го класу гімназії № 59 імені О. М. Бойченка м. Києва, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» з проєктом "Деякі водяні рослини, як біологічні очищувачі води"

Дипломи ІІІ ступеня за категоріями:

Науки про рослини (PLNT)

Бова Тетяна Андріївна – учениця 11-го класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» з проєктом "Оцінка трофності різних субстратів для вирощування ялини сизої ф. «Conica» (Picea glauca «Conica»)"

Біомедичні та медичні науки (BMED)

Куць Валерія Євгеніївна - учениця 11-го класу Українського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» з проєктом "Значення деяких йодовмісних рослин в умовах йододефіциту та їх антибактеріальна активність"

Дипломи IV ступеня за категоріями:

Мікробіологія (MCRO)

Колкова Аліна Олександрівна - учениця 10-го класу гімназії № 179 м. Києва, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» з проєктом "Алгоритм використання деяких плодових рослин для боротьби з умовно-патогенними бактеріями".

Тому,

МРІЄМО, ПРАЦЮЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Версія для друку Опубликовано: 10 Березня 2022
Поділитись: