Літо— чудова пора для пошуків і винахідництва!

Літо— чудова пора для пошуків і винахідництва! Зазвичай під час освітнього процесу в школі юним винахідникам не завжди легко знайти час для досліджень та відкриттів. Тому канікули -- чудова нагода відчути смак власного пошуку на мапі незвіданого у цьому світі. Команда викладачів Київської МАН пропонує цікаві онлайн зустрічі саме влітку.

У червні юні науковці столиці зможуть продовжувати свою дослідницьку діяльність у таких секціях: «Етнологія», «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Географія та ландшафтознавство», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Гідрологія та океанологія», «Кліматологія та метеорологія», «Педагогіка», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Філософія», «Правознавство», «Технологічні процеси та перспективні технології», «Матеріалознавство», «Екологічні безпечні технології та ресурсозбереження», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Наукова-технічна творчість та винахідництво», «Кібербезпека», «Комп'ютерні системи та мережі. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», «Інтернет технологія та мультимедійні системи навчальні та ігрові програми», «Українська література», «Українська мова», «Фольклористика», «Англійська мова», «Математичне моделювання», «Аерофізика та космічні дослідження», «Хімія», «Біологія людини. Валеологія», «Загальна біологія», «Медіапсихологія», «Хімічні технології», «Екологія», «Ботаніка. Зоологія, ветеринарія та зоотехнія», «Охорона довкілля та раціональне природокористування. Лісознавство. Агрономія», «Київ -розумне місто, безпечне для життя».

До занять можуть долучитися всі бажаючі.

Зверніть увагу на зміни у розкладі роботи відділень на червень місяць.

Оновлена інформація НЕЗАБАРОМ з’явиться на сайті.

Також цього літа Київська МАН пропонує всім бажаючим стати учасниками літніх профільних шкіл. Запрошуємо вас до таких шкіл:

  • «Зелена енергетика та Smart Grid технології як база інноваційного розвитку України»З 1 по 15 червня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту енергоменеджменту та енергозбереження КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Долучившись до учасників цієї школи, ви отримаєте можливість досліджувати розумні енергосистеми (Smart Grid). Дізнаєтесь про оперативні та енергоощадні заходи, розумні лічильники, розумних споживачів, поновлювані джерела енергії та ресурси забезпечення енергоефективності і ще багато-багато цікавого!
    «Хімічні технології в дії». Школа проводиться спільно із Хіміко-технологічним факультетом КПІ імені Ігоря Сікорського.
  • На вас чекає велика палітра напрямів цієї надзвичайної науки. Ми розширюємо свої горизонти, заняття з вами будуть проводити не лише від вітчизняні вчені. Слідкуйте за офіційною сторінкою Київської МАН та Фейсбук.
  • Перша Міжнародна літня школа з музейної педагогіки, Учасникам Літньої школи пропонуються тематичні вебінари, пізнавальні майстер-класи, цікаві тренінги з музейної педагогіки, інтелектуальні дискусії з відомими науковцями, педагогами, музейниками та яскраві онлайн-подорожі музеями України і за її межами. Після завершення роботи школи її учасники презентують створений ними онлайн-музей та отримають Сертифікат учасника Першої Міжнародної літньої школи з музейної педагогіки.
  • Літня профільна школа з математики (з 6-го червня). Учнів школи чекають КМАНтематичні мандрівки в світ математики. Це не тільки розв’язування задач з параметрами, дослідження функцій, а й цікаві подорожі в історію математики, математичну логіку, кросворди та головоломки!
  • Літня комплексна практика з географії. (з 09 червня 2022 р.). Розклад та доступ до всіх занять у форматі Зум-конференції подано на сайті КМАН.

Слідкуйте за анонсами. Комунікуйте з керівниками секцій.

Чекаємо на вас у зумі!

Версія для друку Опубликовано: 01 Червня 2022
Поділитись: