Літня наукова школа Київської МАН: відкриття аутентичності в Музеї «Старе село»

Літня наукова школа Київської МАН: відкриття аутентичності в Музеї «Старе село» Ще одна родзинка Карпат, яку відвідали юні дослідники ‒ сільський музей архітектури та побуту «Старе село». Цей унікальний комплекс переніс юних вчених у світ минулого, де кожен предмет побуту має свою цікаву історію.

Перша письмова згадка про Колочаву, де розташований скансен, датується 1463 роком. Давня історія села втілена в автентичних будівлях та речах, що представлені на території «Старого села». Понад двадцять різноманітних споруд дозволяють крок за кроком пройнялися атмосферою того часу, коли кожен будинок мав свою роль і значення.

Юні дослідники мали можливість дослідити побут жителів різних соціальних верств і професій, змогли відчути, як жили, працювали та відпочивали люди. Одним із цікавих завдань було визначити, яка побутова річ належала до певного періоду чи професії.

Підбиваючи підсумки, вихованці висловили спільну думку, що музей «Старе село» ‒ справжнє джерело для наукового дослідження. Юні вчені відчули, як важливо зберігати історичну спадщину, адже вона є джерелом натхнення для майбутніх відкриттів.

Відвідування музею «Старе село» стало для вихованців Київської МАН незабутнім досвідом, який поглибив їхнє розуміння історії, побуту та культури наших предків.

Версія для друку Опубликовано: 30 Серпня 2023
Поділитись: