Культурний фронт: роль мистецтва під час війни

Культурний фронт: роль мистецтва під час війни Культурний фронт — це той фронт, учасником якого може стати кожен із нас. Про таку важливу складову боротьби в гібридній війні говорили 4 травня учні та освітяни столиці. Спікерами на зустрічі були керівник секції мистецтвознавства відділення української філології та мистецтвознавства Олеся Михайлівна Сидоренко та вихованка відділення, учениця 11 класу гімназії “Академія” Марія Ярошенко.

Модерувала зустріч керівник секції фольклористики Катерина Олександрівна Годік. Усі присутні під час онлайн-зустрічі активно долучилися до обговорення актуальної теми.

Як реагує мистецтво на війну? Які жанри і види мистецтва є найдієвішими інструментами боротьби на культурному фронті? Як кожен із нас може взяти участь у збереженні та описі сучасного українського воєнного мистецтва та долучитися до процесу репрезентації українського мистецтва у світі? Такі питання були в центрі дискусії. На завершення учасники дійшли одностайного висновку про те, що живемо ми в складний і драматичний, але вирішальний час, що роль мистецтва у нашій Перемозі величезна. Саме сьогодні для юних науковців з’являється багато тем для майбутніх науково-дослідницьких робіт, а отже, час збирати і описувати мистецькі твори, щоб надалі  узагальнити їх і достойно представити у світі.

До нових творчих зустрічей!

Версія для друку Опубликовано: 05 Травня 2022
Поділитись: