Куди ми поїдемо після Перемоги. Лувр

Куди ми поїдемо після Перемоги. Лувр 14 липня новий цикл бесід для родинного кола «Куди ми поїдемо після Перемоги» керівника секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН Ганни Владимирської відкрився найпотужнішим музеєм Франції – Лувром. Згадалася наша дивна подорож до Європи в рамках програми «МАНдруємо світом разом» великою групою вихованців відділення історії разом з батьками такого вже далекого 2014 року, саме після подій на Майдані...

У затишному, увитому плющем, дворику видавництва «АДЕФ-Україна», поговорили про те, що треба дивитися у Луврі,  унікальні шедеври якого можна вивчати довго та з насолодою. І як цінно і дорого зараз те, що ми всі впевнені: після Перемоги манівською родиною ми знову  зможемо подорожувати рідною Батьківщиною та різними країнами світу! І слова «ми з України», викликатимуть повагу та бажання висловити нам своє захоплення у людей  з різних куточків світу. Якщо до війни ми вважали наші мандри  чимось само собою зрозумілим, то тепер для нас буде коштовна кожна година, проведена у великих музеях та галереях світу.

Один з відгуків на Фейсбуці:
"Вкотре надихаєшся мистецтвом великих майстрів, в наш час, переповнений болем, це дійсно дуже необхідно - говорити про мандрівки, про життя після нашої Перемоги над рашизмом, затишне місце, цікаве спілкування, спільна мета, нові емоції, дякую Ганна Владимирська за те, що Ви робите!!!"

Тож давайте планувати майбутнє та МАНдрувати світом разом!!!

Версія для друку Опубликовано: 19 Липня 2022
Поділитись: