Круто підготуйся до ЗНО та виграй круті призи!

Круто підготуйся до ЗНО та виграй круті призи! Київська Мала академія наук спільно з творчою агенцією «Баляндраси» оглошує перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів) «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі».

Взявши до уваги сучасні можливості ґаджетів, а також запит аудиторії на аудіоформати, організатори переконані, що проєкт літературних подкастів - це ще й чудова база підготовки до успішного складання ЗНО. Саме тому - читаємо, літкастимо, змагаємося за призові гонорари, а ще допомагаємо зробити підготовку до випускних іспитів цікавою та ефективною.

Амбасадорами конкурсу стали Алла Мазур, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Римма Зюбіна, їх аудіовідгуки про конкурс можна почути на лендингу конкурсу: https://krutezno.com

Також конкурс підтримує багато інфлюенсерів. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках КМАН та КрутеЗНО у Фейсбуці та Інстаграмі:

https://www.facebook.com/kyiv.man

https://www.facebook.com/krutezno22/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/krutezno22/

До участі в конкурсі літкастів запрошуються як учні, так і дорослі, змагатися за призи можна буде відповідно до віку в одній з категорій: «Учнівський літкаст» або «Експертний літкаст».

Для запису літкастів можна обирати з 85 творів: від затвердженої програми зі ЗНО-2022 до сучукрліту.

Конкурсний літературний подкаст – це аудіозапис у форматі mp3, від 3 до 25 хвилин, де автор подкасту - конкурсант - передає зміст твору, звертає увагу на сюжетні перипетії, особливості художнього стилю,  висловлює свою думку щодо обраного твору, фокусується на художніх деталях, пояснює образи, цитує, дає свій читацький відгук.  Автор-літкастер може акцентувати увагу на історії написання, описах героїв, конфліктах та критиці твору. Запис літкаста можна здійснити навіть на звичайний телефон.

Всі надіслані літкасти будуть прослухані та оцінені компетентним журі, після чого опубліковані на партнерській платформі для публічного прослуховування. При визначенні переможців враховуватимуться і вподобайки від слухачів.

Призовий фонд «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі» складає 100 тисяч гривень, що будуть розділені порівну з-поміж 10 переможців.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Разом із заявкою надсилається конкурсний літкаст.

Мова літкастів – українська.

Положення про конкурс
ДЕТАЛЬНІШЕ

Повна інформація про конкурс на офіційному сайті: https://krutezno.com

 

 

ГОВОРЯТЬ АМБАСАДОРИ КОНКУРСУ 

Чому я підтримую конкурс
КрутеЗНО?

Сергій Жадан

Книжку ще рано “ховати” - вона ще лишається дуже важливим інструментом для освіти, для самопошуку і самореалізації.

Ідея літкастів мені страшенно подобається

Алла Мазур

В плеєрі мого сина буде не тільки улюблена музика. Але й - цілком можливо - короткий виклад найкращих сучасних книжок: щоб поповнити бібліотеку!

Чому тобі може бути цікавою участь
у КрутеЗНО

Римма Зюбіна

Читати - це розвивати свій світ і своє серце. А якщо ви ще не читаєте, то долучайтеся до аудіоформату. Це сьогодні модно.

Версія для друку Опубликовано: 17 Січня 2022
Поділитись: