Крути 1918. Бій за Батьківщину

Крути 1918. Бій за Батьківщину Напередодні вшанування пам’яті та відзначення подвигу героїв Крут у відділенні філософії та суспільствознавства відбулась онлайн-зустріч в рамках національно-патріотичних просвітницьких заходів «Крути 1918. Бій за Батьківщину».

Назавжди вкарбувався в пам’ять поколінь українців той бій - Бій за Незалежність нашої держави. Зовсім юні курсанти, студенти та гімназисти виконали наказ командування і затримали стрімкий наступ ворога.

Перші Кіборги – так їх потім назвуть. Завдяки їхній звитязі та сміливості, завдяки їхній вірі та незламності духу вдалось призупинити тотальний наступ на Київ.  Саме в той час проходили переговори між УНР та країнами Четверного союзу. Брестський мирний договір було підписано, і це означало, що молоду Українську  Народну  Республіку визнано самостійною.

Про все це та багато іншого дізнались вихованці відділення, долучившись до онлайн-лекції, яку проводив історик Михайло КУБЛІЙ, разом із бібліотекою ім. П. Тичини.

На жаль, і сьогодні ми боронимо нашу Державу, нашу Незалежність. Проте ми завжди будемо пам’ятати  ту ціну, яку поклали на вівтар Свободи юнаки у далекому 1918 році.

Версія для друку Опубликовано: 31 Січня 2022
Поділитись: