Креативність VS блекаут. Нове завдання

Креативність VS блекаут. Нове завдання 1. Склади «Абетковий питальник» для своїх рідних та друзів. Кожне питання має починатися по черзі з літер алфавіту. Наприклад: А яка твоя улюблена книжка?  Бавитися з ляльками чи машинками: яка твоя улюблена гра? Ви любите спорт?
  1. Позиціювання (процес створення певної та максимально ефективної позиції для людини, яка буде вигідно вирізняти її від інших людей. Подивися уважно на слово. Прочитай його значення. Склади з літер, що є у слові, нові слова. Запроси до гри своїх друзів – виграє той, у кого буде більше слів на більшу кількість літер.

 

  1. Запишіть на аркуші 12 різних слів  (слова мають бути різними частинами мови), які римуються з одним із запропонованих слів:

 

Дивацтво

Магазин

Повітря

Рука

Дотепність

Копати

Глина

Терпкий

Стукнути

 

Складіть вірш з усіма вашими словами. Римовані слова не обов’язково мають стояти у кінці рядків. Поділіться результатом із друзями, запропонуйте їм стати «поетами».

 

 *Дякую за натхнення у формулювання завдань Емілі Кемпбелл і Гаррі Аултону.

 

 P.S. Для виконання завдань наступного тижня вам знадобиться азбука. Її, при можливості, можна купити у магазинах канцелярії, можна видрукувати на комп’ютері, а можна просто намалювати на невеликих аркушах.

Версія для друку Опубликовано: 13 Січня 2023
Поділитись: