«Козацька звитяга»

«Козацька звитяга» Вшанування та відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці – свята, що мають особливе значення для українців. Це історична пам’ять, яку передають з покоління до покоління, карбування гідності та незламності духу. В рамках святкування, відбуваються різні флешмоби, урочистості, записуються звернення та декламації.
 
Вшанування та відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці – свята, що мають особливе значення для українців. Це історична пам’ять, яку передають з покоління до покоління, карбування гідності та незламності духу. В рамках святкування, відбуваються різні флешмоби, урочистості, записуються звернення та декламації.

Відділення філософії та суспільствознавства має тісні та плідні стосунки із багатьма столичними закладами освіти. Один із таких – ЗЗСО № 230.

Напередодні Свят учні школи: Артем НЕСТЕРЕНКО, Софія НАЙДЬОНОВА, Ксенія ОВЕРЧУК, Нікіта ЯКОВЛЕВ, Артем КАМАЛЯН та Діана КОЛОМІЄЦЬ випробували на собі роль вчителя та провели уроки історії України, присвячені козацтву. Історичне лото, козацькі пісні та забавки, практичні вправи та інтерактиви дуже сподбались молодшим школярам. А ми тішимось тим, що наші поради та змістовне наповнення, знайшли відгук у серцях маленьких патріотів.

Відділення філософії та суспільствознавста Київської МАН висловлює глибоку подяку керівництву навчального закладу, особисто Івану Сергійовичу Попченку, заступнику директора ЗЗСО №230 та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

(Фото взяті зі сторінки у Фейсбуці, посилання на подію https://www.facebook.com/….)

 
 
 
 
 
 

Версія для друку Опубликовано: 13 Жовтня 2021
Поділитись: