Космічна біологія – що це?

Космічна біологія – що це? Що таке мікрогравітація? Які рослини можна вирощувати у космосі для харчування? Можливо, бобові? Картоплю? Яблуні? Кавуни?... Яку тварину можна взяти з собою у космічні МАНдри? Як відбувається перероблення сміття у космосі? Місія на Марс та колонізація Місяця – чи реально це? Цікаво, правда ж?

Відповіді на ці та багато інших питань, новітні технології, сучасні досягнення науки в космічній галузі ми дізнались під час зустрічі з Надією Іванівною Адамчук-Чалою, старшою науковою співробітницею лабораторії аерокосмічного зондування агросфери Інституту агроекології та природокористування НАН України, докторкою біологічних наук, науковою співробітницею відділу рослинництва МакГілл Університету (Монреаль, Канада), докторкою філософії.

Лекція на тему «Сучасні досягнення космічної біології, біотехнології та біомедицини», яка відбувалася в рамках Лекторію «Передові рубежі біології» відділення Екології та аграрних наук Київської МАН, зацікавила слухачів спектром нових майбутніх досліджень!

Пропонуємо вам переглянути відеозапис зустріч.

До польоту готові! Ви з нами?

Версія для друку Опубликовано: 27 Жовтня 2022
Поділитись: