Конституція моєї держави

Конституція моєї держави Знань багато не буває. Це ‒ аксіома. Знання – це скарб, можливість, пошук. Тож з великим задоволенням вихованці відділення філософії та суспільствознавства разом із Тетяною КОТ, керівницею секції правознавства, долучились до тематичної онлайн-лекції «Конституція моєї держави», яку проводила суддя Конституційного Суду України Галина Валентинівна Юровська. Це стало можливим завдяки плідній багаторічній взаємодії та співпраці відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН та Конституційного Суду України.

Яскраво, змістовно та щиро пані Галина розповідала про основні етапи становлення Конституції нашої держави, підвалини українського Основного Закону, особливості підготовки, структуру, зміни до Конституції.

А ще на нас чекав цікавий інтерактив – історико-правовий Open quiz, який став таким собі закріпленням та перевіркою знань.

Вчити, знати та розуміти Основний Закон нашої Держави повинні всі громадяни. Тому що саме ті цінності, чесноти, права та обов’язки, що закладені у Конституцію України, сьогодні, зараз, боронять та відстоюють наші славетні Збройні сили України. Тому що Свобода, Незалежність, Демократія, Гідність – це наші усвідомлені вибори.

Висловлюємо щиру вдячність Конституційному Суду України, за запрошення, співпрацю, просвітництво та виховання юридичної культури в інтелектуальної молоді України.

Тримаємо освітній стрій! Боронимо Україну та Конституцію України разом!

Версія для друку Опубликовано: 30 Червня 2023
Поділитись: