Конкурс у секції соціології відбувся

Конкурс у секції соціології відбувся Наступною секцією, яка завершила ІІ етап Конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, стала секція соціології відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН.

Щороку тематика досліджень, що були представленні на постерному захисті та науковій конференції є надзвичайно цікавою. Порушується різновекторна проблематика соціальних аспектів у суспільстві та значущі ґрунтовні соціальні акценти: питання гендеру та молодіжного лідерського руху, емоційності та портрету юного киянина, української міграції та безпекового середовища, академічної доброчесності та покоління Z.

Приємно, що рік у рік школярі демонструють своє вміння проводити соціологічні опитування, аналізувати, визначати проблематику і пропонувати  методи та моделі вирішення тих викликів, з якими стикнулись під час дослідження.

Професійне журі, яке представляло КНУ імені Тараса Шевченка, НПУ імені М.П. Драгоманова та Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету не тільки справедливо оцінило наукові проєкти учасників й учасниць, але й дало свої кваліфіковані поради для майбутніх наукових пошуків та досліджень наших інтелектуалів.

Відділення філософії та суспільствознавства висловлює вдячність науковим та педагогічним керівникам, що допомагають юним науковцям в інтелектуальних пошуках та презентаціях здобутків. 

Окрема велика подяка батькам наших вихованців. Ви підтримуєте небайдужість своїх дітей до викликів та проблем нашого суспільства.

А молодим дослідникам хочемо побажати успіхів у здійсненні пошуку та реалізації мрій!

Версія для друку Опубликовано: 12 Лютого 2022
Поділитись: