Холоднішає… Утеплюємось!

Холоднішає… Утеплюємось! Враховуючи теперішню ситуацію у нашій країні, Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН в рамках проєкту «ЕКОкрок» провело низку заходів під загальною назвою «Утеплюємось!»

Майже місяць ми готували сценарії, знаходили час між тривогами для репетицій, шукали матеріали для майстер-класу тощо. Кілька разів відкладаючи дати заходів, ми все ж перемогли – ми зробили це, хоча й не за два дні, як планували, а за день!

Але ж ми КМАНівці!

Захід перший. Бойовий та волонтерський

Стрічка картону, металева бляшанка та віск поєднуючись дають кілька годин тепла нашим захисникам. Так, мова йде про окопні свічки.

Відділення Екології та аграрних наук разом з учнями ліцею № 227 імені М.М. Громова пройшли майстер-клас з виготовлення окопних свічок для наших воїнів. Цей процес очолила майстер своєї справи – волонтер Тетяна Мазнюк, яка вже з травня виготовляє їх з усіма охочими. Пані Тетяна розповіла учням 11 класу ліцею всі тонкощі етапів виготовлення свічок, та разом ми створили близько 150 штук.

Дякуємо директору ліцею Ірині Валеріївні за співпрацю та бажання продовжувати виготовлення свічок з учнями. Амаре Хусейновичу, Інно Анатоліївно, Вікторе Івановичу, дякуємо за підготовку та допомогу в проведенні спільного заходу.

Декілька вражень учнів:

«Дуже приємно відчувати себе частиною процесу, розуміючи, що твій вклад буде виправданим і твої сили вкладені із великою любов‘ю не дарма. Була рада допомогти нашим захисникам і захисницям. Щиро дякую, що такі добрі люди ще є в наш час»

(Анна Плахотнюк).

 

«Була щиро задоволена і вдячна за змогу попрацювати на благо наших військових»

(Валерія Бєлік)

 

«Я почувала себе дуже близькою до однокласників на кожному етапі процесу. Просто уявіть собі конвеєр з двадцяти людей, які працюють разом, рухаються й постійно підміняють одне одного. А той факт, що це на благо нашої країни, сповнює мене гордістю»

(Евеліна Горбань)

 

«Чудовий майстер-клас, у ньому я зміг взяти участь у кожному етапі. Це було корисно і цікаво»

(Владислав Сорокін).

 

Про інші заходи у наступних розповідях.

Разом до Перемоги!

Мріємо! Працюємо! Перемагаємо!

Версія для друку Опубликовано: 31 Жовтня 2022
Поділитись: