Хімічні технології на службі захисників України

Хімічні технології на службі захисників України В рамках роботи секції "Хімічні технології" відділення Хімії та Біології Київської МАН проведена лекція «Хімічні технології на службі захисників України», присвячена Дню Захисників та Захисниць України.

Мова йшла про те, які відомі хімічні технології застосовуються чи застосовувалися в армійській справі, які є військові спеціальності та спеціалізації, тісно пов'язані з хімічними технологіями. Поговорили про штучний інтелект, інтернет речей, блокчейн, 2D технології, технології адитивного виробництва, метаматеріали, нанотехнології, "війну дронів" та багато іншого.

Лекцію проводила наш незмінний крутезний спікер Ольга Ігорівна Казакова.

Учасники отримали багато позитивних вражень. Заняття сподобалося своєю інформативністю та доступністю викладання матеріалу. Все почуте було доступне і легке для сприйняття, тому час пролетів непомітно.

З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Користуючись нагодою вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо!

Версія для друку Опубликовано: 18 Жовтня 2022
Поділитись: