Київська МАН вітає Карена Нікіфорова

Київська МАН вітає Карена Нікіфорова У Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку приємно отримати ще одно підтвердження, що викладачі та співробітники Київської Малої академії наук успішно та результативно поєднують педагогічну і наукову діяльність.

Керівник секції релігієзнавства Київської МАН Карен Сергійович Нікіфоров нагороджений подякою Інституту модернізації змісту освіти МОН України за роботу в предметній Комісії з історії.

Метою діяльності Інституту є наукове, навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку, соціалізації особистості шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок та впровадження їхніх результатів. Тому кваліфіковані, аргументовані, ґрунтовні висновки щодо навчальних програм і навчальної літератури кожного з членів і членкинь  предметних комісій дозволяють виводити рівень української освіти на нові обрії! 

 

Київська Мала академія наук вітає Карена Сергійовича і пишається його діяльністю в ім'я миру та розвитку науки й України!

 

Версія для друку Опубликовано: 10 Листопада 2022
Поділитись: