Київська МАН тримає освітянський стрій

Київська МАН тримає освітянський стрій Співробітники Київської МАН 15 червня взяли активну участь у семінарі-практикумі «Особливості організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах воєнного стану» Національного центру «Мала академія наук України» в рамках проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Так, від Київської МАН виступила Годік Катерина Олександрівна, керівник секції фольклористики відділення української філології та мистецтвознавства, молодший науковий співробітник відділу компаративістики Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, кандидат філологічних наук,  із доповіддю на тему: «Виконання фольклорних проєктів у Київській МАН в умовах війни». Зокрема, пані Катерина розповіла про онлайн-музей, створений вихованцем відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН, учнем 10 класу коледжу «Освіта» Дадикою Романом. Вона окреслила шлях цього проєкту від ідеї до реалізації. Наразі робота над онлайн-музеєм триває. В планах відділення представити його широкому загалу вже цієї осені.

Загалом проведений семінар надихнув учасників на подальшу роботу. Його гасло «Тримаємо освітянський стрій» сьогодні є девізом для кожного з нас. Отже, працюємо для перемоги. Слідкуйте за нашими новинами, аби не пропустити нічого надважливого для освітянської та наукової спільноти.

Версія для друку Опубликовано: 16 Червня 2022
Поділитись: