Київська МАН на книжковому фестивалі Kyivbookfest 2023

Київська МАН на книжковому фестивалі Kyivbookfest 2023 8 вересня в рамках книжкового фестивалю Kyivbookfest 2023 представниками Київської МАН та видавництва «АДЕФ-Україна» була організована артбесіда «Вкрадене мистецтво. Український авангард».

Як завжди на високому професійному рівні її провела керівниця секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН Ганна Владимирська разом з директоркою підприємства «Видавничий дім «АДЕФ-Україна», доценткою кафедри історії та культури України та соціальних дисциплін Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидаткою історичних наук Аллою Істоміною. Артбесіда пройшла в цікавому спілкуванні з юними вихованцями Київської МАН. Й дорослі читачі, які також відвідали захід, мріють про подорожі мистецькими шляхами нашої Батьківщини!

Книжковий фестиваль KyivBookFest 2023 показав ще одну унікальну особливість українців, які під час війни продовжують активно писати й читати книжки, а тому так багатолюдно було на цій події.

Своїми враженнями ділиться учителька історії школи І-ІІІ ступенів № 245 Оболонського району м. Києва, кандидатка історичних наук  Малка Алла Вікторівна: «Учні школи І-ІІІ ступенів № 245 Оболонського району    м. Києва відвідали книжкову виставку та побували на бесіді з Ганною Владимирською, керівницею секції історичного краєзнавства Київської МАН. Всіх вразив її виступ, який був дуже цікавим і змістовним. Діти поглинули у мистецтво Казимира Малевича та проаналізували творчість українських  художників-авангардистів. Всім дуже сподобалась організація цієї зустрічі, яка залишила позитивні емоції. Ми вдячні Київській МАН за організацію таких заходів».

Версія для друку Опубликовано: 10 Вересня 2023
Поділитись: