Київська МАН на фестивалі «Майстерня міста Києва-2023»

Київська МАН на фестивалі «Майстерня міста Києва-2023» Суботній ранок після Дня знань розпочався для Київської Малої академія наук на фестивалі Майстерня міста Києва 2023: «Стійке місто: шлях до Перемоги» ‒ чудової нагоди започаткувати нові проєкти для мешканців столиці!!

Майстерня міста – урбаністично-культурний проєкт, який має на меті підвищення ефективності взаємодії громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та міської влади. Головною метою заходу є залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста. «Майстерня міста Києва-2023» була організована Департаментом суспільних комунікацій КМДА в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. 

Серед 90 локацій від різних організацій у парку ім. Шевченка, які були тематично поділені на «Територію розвитку», «Територію безпеки» та «Територію перемоги», локація Київської МАН зайняла значне місце та викликала велику зацікавленість відвідувачів.

Разом з представниками відділень, викладачами та вихованцями Київської МАН вони приручали роботів, знайомились з тренажерами з керування дронами, дискутували про штучний Інтелект, брали участь в інтерактиві «Досліджуй Україну разом з нами» та філософських бліцах, здійснювали географічні подорожі Україною та світом, вивчали науку крізь мистецтво, брали участь у наукових вікторинах, демонстраціях досліджень, збирали пазли та розгадували тематичні наукові кросворди. Всім цим було наповнено свято фестивалю ‒ так, саме свято, адже емоції від того, з яким захватом діти дізнавалися про можливості наукового пізнання світу, були саме святковими. Локації завершували свою роботу, а маленькі допитливі гості ніяк не могли  завершити спілкування з нашими педагогами!

Велика подяка всім, хто забезпечив участь Київської МАН у фестивалі Майстерня міста Києва 2023: «Стійке місто: шлях до Перемоги». Подяки за участь у заході отримали і наші волонтери, і наші вихованці.

Київ, ти чудовий, адже стільки прекрасних дітей ‒ це твоє майбутнє. Прекрасне переможне майбутнє..

Як все відбувалось можна побачити на фотографіях ТУТ 

 

Версія для друку Опубликовано: 04 Вересня 2023
Поділитись: