КОНКУРС КМАН - ЦЕ СПЕКТР ПРОБЛЕМ ТА ВАРІАТИВНІСТЬ ЇХ ВИРІШЕННЯ.

КОНКУРС КМАН - ЦЕ СПЕКТР ПРОБЛЕМ ТА ВАРІАТИВНІСТЬ ЇХ ВИРІШЕННЯ. Ось і закінчився у відділенні екології та аграрних наук період захисту конкурсних робіт учасників ІІ етапу конкурсу МАН. Останнім завершальним акордом пролунали роботи в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Аналіз та результати конкурсу з'являться після рішення журі. Проте, хочеться поки що висловити загальне враження наших науковців. Звичайно, всі дуже раді, що інтерес школярів не згасає. Адже саме їм за кілька років доведеться пропонувати для реалізації рішення своїм компаніям, створювати стартапи та керувати компаніями. Саме тоді й важливо, щоб рішення, що приймаються, розглядалися не тільки в економічній площині, а й з урахуванням екологічних знань. І може саме в момент розробки своїх ідей учасники наших конференцій згадають почуту інформацію та замисляться про екологічну її реалізацію.

Багато досліджень з цікавими темами, багато практичних робіт, є роботи, що вимагають проєктного рішення. Тішить, що наші учасники мають широкий кругозір з екологічних питань – від проблеми до варіантів вирішення.


            Дуже хочеться, щоб Конкурс МАН залишився в пам'яті наших учасників не як оцінка їхньої  участі у вигляді грамоти, місця... Хочеться, щоб він вимірювався варіативністю розв’язання широкого спектра екологічних проблем. 

Успіхів вам, молоді дослідники життя!

Розвиваємось та міняємо світ разом!

Версія для друку Опубликовано: 14 Лютого 2022
Поділитись: