КИЇВСЬКА МАН ТА МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

КИЇВСЬКА МАН ТА МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ 31 березня 2023 директорка Київської МАН Ірина ПОЛІЩУК та ректор Маріупольського державного університету Микола ТРОФИМЕНКО підписали меморандум про співпрацю.

Зустріч відбулась у корпусі Маріупольського державного університету  в Києві, куди він був релокований. Микола ТРОФИМЕНКО, ректор університету, розповів про досвід незламних науковців, які в надзвичайних умовах намагаються забезпечувати зв'язок своїх студентів в різних частинах світу з Україною. Ірина ПОЛІЩУК поділилась досвідом Київської МАН у роботі з вихованцями, які тимчасово поза межами країни.

Під час робочого спілкування була обговорена подальша співпраця за напрямками:

  • Кібербезпека. Університет має сучасну лабораторію та віртуальний кіберполігон.
  • Економічна безпека та системний аналіз.  Університет має надзвичайний досвід і унікальні освітні програми за цим напрямком.
  • Громадянська активність та безпека людини. Це цінності, які сповідує університетська родина.

Окремо обговорили цікавий досвід Маріупольського університету щодо діяльності Офісу проєктів та мобільності. Досвід в синергії зусиль європейських університетів в альянси та консорціуми. 

На зустрічі також були присутні:

Тетяна МАРЕНА ‒ проректор з науково-педагогічної роботи МДУ.

Валентин ПРОТОПОПОВ – завідувач Відділення безпеки та оборони Київської МАН

Павло ГРИЦЮК – керівник Секції Аерокосмічної, технологічної безпеки. Дистанційно керовані апарати. відділення безпеки та оборони Київської МАН. 

Версія для друку Опубликовано: 31 Березня 2023
Поділитись: