Історія успіху Михайла Комашні

Історія успіху Михайла Комашні 2 жовтня на платформі Zoom відбулася чергова зустріч підліткового клубу «Від мрії до дії» - спільної ініціативи соціального проєкту «Особливі» та відділення економіки Київської МАН для соціалізації дітей з інвалідністю.

Цього разу спікером був Михайло Комашня – студент III курсу Хіміко-технологічного факультету НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”, випускник відділень хімії та біології, історії, технічних наук Київської МАН, випускник Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», автор науково-дослідницьких робіт: «Підвищення захисної функції сучасного бронежилета (Гідробронежилет)» та «Регенерація та інактивація старого пороху». Його розробка «Бронежилет» успішно запатентована у 2017 році (заявка u 2017 03343, патент 119782). Він золотий призер ІІІ етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту МАН 2018, переможець Першого Київського фестивалю стартапів «Class іdeя», срібний призер Всеукраїнського конкурсу Інтел-Техно Україна 2017 р., переможець Конкурсу стартапів VІ Фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2017”, учасник біржі патентів Business Cup Extreme 2017 – першого в Україні та Європі міжнародного конкурсу бізнес-ідей та стартапів для екстремальних ситуацій, учасник Всеукраїнських фестивалів науки, учасник Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін, переможець конкурсу есе «Живи і працюй в Україні», бронзовий призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, стипендіат Київського міського голови (2017, 2019), лауреат стипендії Президента України (2018-2020).

Михайло показав яскраву мультимедійну презентацію про свій шлях у науку, розроблені ним наукові проєкти та стартапи, про конкурси, у яких брав участь, особисті якості, джерела натхнення, плани на майбутнє, відповів на численні питання учасників. Відразу п'ять з них одержать призи за активність та найбільшу кількість цікавих питань спікеру.

Дякуємо Михайлу Комашні за розповідь, яка мотивувала юних науковців досягати більшого, розвиватися та самовдосконалюватися, багато читати та розробляти актуальні проєкти на користь суспільству.

Версія для друку Опубликовано: 07 Жовтня 2021
Поділитись: