Інформація може бути корисною, а може й вбивчою. Треба вміти захищатись

Інформація може бути корисною, а може й вбивчою. Треба вміти захищатись Відділення комп’ютерних наук Київської МАН запрошує 15 травня 2023 року о 16-30 долучитися до відкритого вебінару «Базова інформаційна гігієна. Частина 2. Безпека в кіберпросторі». В умовах повсюдного і постійного новинного потоку дотримання інформаційної гігієни здатне захистити людину не тільки від маніпулювання, а й від наслідків.

Спікер: Володимир Скіцько, к.е.н, доцент кафедри математичного моделювання та статистики «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», Academic Advocate Member ISACA, керівник секції Київської МАН «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека».

Під час вебінару поговоримо про:

  • що таке кібербезпека, кіберризик, кібершахрайство, кібершпигунство;
  • яким чином працювати безпечно в середовищах сучасних застосунків штучного інтелекту;
  • знайомство з соціальною інженерією;

та сформулюємо кроки власної поведінки у кіберпросторі та повсякденному житті з метою уникнення та мінімізації різних загроз.

Запрошуємо  доєднатися до вебінару за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/77959240703?pwd=4PlZCIeVT4aVaHkbKq2bGGY6iVPwEY.1

Meeting ID: 779 5924 0703

Passcode: rq5QCk

P.S. Окрім відкритого вебінару, запрошуємо талановиту та допитливу молодь долучитися до роботи секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека» Київської МАН. Ми впевнені, що серед Вас є саме ті особистості, які найближчим часом можуть стати гордістю нашої країни у сфері ІТ. Хто бажає «зазирнути за лаштунки» штучного інтелекту реєструйтеся на сторінці відділення комп’ютерних наук Київської МАН: https://kman.org.ua/ua/Viddilennya-komputernikh-nauk

Версія для друку Опубликовано: 12 Травня 2023
Поділитись: