Інформаційне волонтерство

Інформаційне волонтерство В рамках спільного проєкту Київської МАН та ГО «Вікімедіа Україна» 14 березня відбувся вебінар, присвячений питанню інформаційного волонтерства у Вікіпедії.

Чому волонтерство у Вікіпедії зараз важливе? Вікіпедія — це найбільша та найпопулярніша енциклопедія у світі. Вона електронна, безкоштовна для користувачів, вільна від реклами і містить десятки мільйонів статей, написаних добровольцями 298 мовами світу, її відвідують десятки мільйонів користувачів щодня. Тому сьогодні наповнення Вікіпедії — важлива робота на інформаційному фронті. Це можливість розповісти світу що саме відбувається в Україні (статтю про російське вторгнення в Україну 2022 року уже переглянуто понад 1.5 мільйонів разів), сформувати погляди мільйонів людей, розповісти не лише про війну, а й ознайомити з нашими цінностями, світоглядом, історією та мріями.

Вихованці Київської МАН вже мають досвід підготовки енциклопедичних матеріалів в рамках в проєкту «Вікіпедія для молодих дослідників та дослідниць» і не залишаються осторонь в питаннях інформаційного волонтерства.  Разом переможемо!

 

Подивитись запис вебінару можна за посиланням: https://youtu.be/dYLWrrDS-_w

Версія для друку Опубликовано: 16 Березня 2022
Поділитись: