IV Хакатон «Розумне та безпечне місто».Фінал

IV Хакатон «Розумне та безпечне місто».Фінал Пройшов фінал IV Хакатону «Розумне та безпечне місто», до якого вийшло 120 учасників у 19 командах з 8 областей України та м. Києва. Всі команди представили свої проєкти. І тепер залишилось визначення членами журі найкращих, оголошення команд ‒ переможців Національного етапу Міжнародного Хакатону «Місто майбуття», церемонія нагородження переможців.

Проте яким би не було рішення журі, можна впевнено сказати, що всі учасники Хакатону – переможці! Вони перемогли сумніви, байдужість та темряву, їх не зупинили обмеження воєнного стану! Вони спрямовують свої знання, креативність на розв’язання найактуальніших проблем сьогодення і мріють про те, якими будуть міста України після перемоги.  Мабуть, найкраще визначення IV Хакатону «Розумне та безпечне місто» дав голова журі конкурсу, віцепрезидент Київської ТПП Володимир Коляденко, коли назвав його Хакатоном незламності.

Проєкти, які були представлені командами у фіналі, в першу чергу були присвячені енергетичним питанням від розробки захисту енергетичної інфраструктури від ракетних ударів до автономних обігрівальних станцій, від створення альтернативних джерел живлення до побудови систем «розумного» освітлення. Слід зазначити, що багато уваги учасниками приділялось екологічним питанням, зокрема своєчасному прибиранню та перероблюванню сміття або використаних матеріалів. В моделі міста майбутнього юні винахідники знайшли місце і піклуванню  про безпритульних тварин, і створенню екскурсій. 

З привітальними словами до учасників фіналу звернулись віцепрезидент Київської ТПП Володимир Коляденко, директорка Київської Малої академії наук Ірина Поліщук, керівниця грантових програм Українського Фонду Стартапів (USF) Евеліна Комарницька, директор Інженірінгової Школи Noosphere Сергій Веретюк, завідувачка відділення «КИЇВ-СТОЛИЦЯ» Київської МАН Наталія Голованова, український ІТ-розробник Євген Селезньов, завідувачка відділення комп’ютерних наук Київської МАН  Валентина Дем’яненко, студент університету, випускник Київської МАН Артем Василенко. Всі вони відмітили важливість проведення такого заходу, особливо в сучасних умовах, говорили як цікаво було працювати з учасниками Хакатону, висловлювали сподівання, що запропоновані ідеї будуть реалізовані в бізнесі та промисловості, бажали всім успіхів та перемоги.

Оголошення переможців відбудеться 13 грудня 2022 року.

Побажаємо всім перемоги!

Познайомитись з проєктами учасників фіналу IV Хакатону «Розумне та безпечне місто» можна за посиланням:

 https://www.facebook.com/kyiv.man/videos/1178551046098866

Версія для друку Опубликовано: 10 Грудня 2022
Поділитись: