І знову вихованка Київської МАН стала ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ!

І знову вихованка Київської МАН стала ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ! Там, де КМАНівці – там завжди ПЕРЕМОГА! Це не потребує доведення, це сутність і зміст! Пишаємось вихованкою відділення філософії та суспільствознавства Анастасією КОЗАК, яка здобула першість у правовому Open quiz «Тисячолітній спадок української державності», що відбувся під час проведення комплексного інтегрованого навчально-просвітницького заходу «Українська державність: історія та сучасність» до Дня Української Державності у співпраці із Конституційним Судом України. Варто зазначити, що учасниками всеукраїнського заходу були студенти-правники старших курсів, судді КСУ, юристи, і тому, ця перемога нас дуже тішить, мотивує та надихає.

Вже стало доброю традицією активна участь допитливих школярів у спільних заходах та просвітницьких ініціативах відділення філософії та суспільствознавства та Конституційного Суду України.

Україна відзначає День Української Державності, утверджуючи понад тисячолітні традиції українського державотворення, тяглість і спадкоємність державотворчих традицій України від Русі до сьогодення. Чи потребує це доведення? Ні! Але безперечно, акцентація на вагомість, нагальність, закріплення та усвідомлення знань про саму сутність державності та її становлення дуже потрібні.

Державність, це фундамент, базис самої держави. Україна успадкувала засадничі принципи державотворення за різних періодів своєї історії. Становлення української державності відбувалось впродовж багатьох віків, від Русі до сьогодення. Ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення, і всіх, хто доклав та докладає максимум зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, суверенна, демократична держава. Про все це яскраво, і, як завжди, цікаво, змістовно та щиро розповідала Галина ЮРОВСЬКА, суддя Конституційного Суду України.

Щиро дякуємо Конституційному Суду України, за спільні ініціативи та співпрацю, за просвітництво та підтримку інтелектуальної молоді України.

Завдячуємо та вклоняємось нашим янголам – ЗСУ за те, що маємо змогу навчатись, спілкуватись та працювати.

Версія для друку Опубликовано: 21 Липня 2023
Поділитись: