Головне за тиждень

Головне за тиждень У Київської МАН новий партнер. Київська Мала академія наук та Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва підписали Меморандум про співробітництво. Взаємокорисна співпраця з колегами стала гарною традицією для фахівців Київської МАН, а діяльність Освітнього центру міста Києва спрямована на сприяння професійного розвитку педагогічних працівників, їх психологічну підтримку та консультування. І досвід Київської МАН як у впровадженні інноваційних методів навчання, так і в наданні психологічної підтримки всім, хто її потребує, створює оптимальні умови для успішної реалізації спільних наукових та навчальних проєктів.

Канікули по науковому 

Минулого тижня у столичних школярів були канікули. Провести їх з користю допомогла низка заходів від Київської МАН.

Життя під час війни – це постійний важкий вплив на психіку, і підтримка психологічного стану дітей потребує особливої уваги, про можливі шляхи її здійснення розповіла керівниця секції «Медіапсихологія», докторка психологічних наук, членкиня-кореспондентка НАПН України Любов Антонівна Найдьонова. Проте ми розуміємо, що й педагогам потрібна підтримка. Як знизити стрес та розвинути життєстійкість, як допомогти собі засобами арттерапії навчила практикуюча псхологиня Інеса Миколаївна Пустовалова.

Емоціям приділила увагу керівниця секції «Хімічні технології» Ольга Ігорівна Казакова у своєму мінікурсі «Хімія емоцій». Всі охочі дізнались чи потрібно стримувати сльози, коли хочеться плакати, як пов’язані хімічні процеси з емоціями, як використовувати емоції на користь організму.

Емоції часто залежать від того яку і як ми отримуємо інформацію! Про вплив українських блогерів на формування громадської думки йшла мова на вебінарі керівниці секції «Теорія медіа та журналістика» Антоніни Анатоліївни Іващук, який вона провела разом з відомою блогеркою Софією Панченко.

Навчитись створювати постер запропонувала онлайн-майстерня «Просто Про Постер». Керівниця секції фольклористики, кандидатка філологічних наук Катерина Олександрівна Годік розповіла про те, як формується постер, які елементи науково-дослідницької роботи в ньому задіяні, а також, як перетворити текстові частини на графічні об’єкти в Microsoft Word і PowerPoint. Під час майстерні учасники змогли побачити, як покроково формують постер: від створення файлу до оформлення висновків.

«Київська МАН – шлях до успіху» - так назвала свій вебінар випускниця відділення філософії та суспільствознавства Ольга Ковач. На ньому вона поділилась своїм досвідом, що був особливо цікавим її одноліткам, які планують продовжувати навчання у вишах України та за її межами.

З учнями 5-6 класів була проведена математична вікторина, що була спрямована на розвиток логічного мислення, підвищення інтересу до вивчення математики, розвиток пізнавальної діяльності.  Під час зустрічі діти активно брали участь у розв’язанні  завдань, навипередки записували власні міркування на полях,  обґрунтовували свої думки та розбирали помилки.  Переможців вікторини було визначити занадто складно, оскільки хлопці та дівчата виявилися кмітливими та швидкими на  відповіді, тому перемогла математика і єдність однодумців.

Ми розуміємо, що відключення світла та відсутність інтернету не дали можливість приєднатись до наших заходів всім охочим, тому розмістили запис тренінгів та зустрічей на нашому Youtube каналі, щоб ви мали змогу передивитись їх у зручний час.

Версія для друку Опубликовано: 07 Листопада 2022
Поділитись: