Головне за тиждень

Головне за тиждень Вихованці Київської МАН на міжнародному конкурсі Infomatrix вибороли 3 медалі. Срібна медаль у Марії СОРОКІНОЇ, учениці 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" м. Києва, вихованці відділення комп’ютерних наук, за проєкт «Зображення варте тисячам слів» в номінації COMPUTER ART.

Бронзові медалі у  Володимира РУСЬКИХ, учня 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" м. Києва, вихованця відділення комп’ютерних наук, за проєкт «Додаток для виявлення вибухонебезпечних об’єктів «Bomb Scanner» в номінації PROGRAMMING та у Діани ХМЕЛЮК і Марії ЧЕПІЛЬ, учениць 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" м. Києва, за командний проєкт «Bereaved childhood» в номінації COMPUTER ART.

Триває підготовка до нового навчального року. Відбулась зустріч у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, на якій керівниця відділення філософії та суспільствознавства Т.Ю. Кот  розповіла про особливості навчання в Київській МАН, різноплановість та багатовекторність діяльності академії, про здобутки юних науковців, презентувала перспективи, які обов’язково відкриються перед школярами.

Версія для друку Опубликовано: 10 Липня 2023
Поділитись: