Головне за тиждень

Головне за тиждень Подія року у житті Київської МАН відбулась: вручені нагороди переможцям і учасникам Всеукраїнського конкурсу-захисту, а також переможцям міжнародних конкурсів науково-технічної творчості молоді! І все це ‒традиційна Підсумкова сесія Київської МАН.

Цьогоріч ми вітали 46 переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу, 21 переможця міжнародних науково-технічних змагань, а також 18 учасників фіналу. Традиційно подяками були відмічені наукові та педагогічні керівники юних науковців.

Київська Мала академія наук в особі директорки Ірини Юріївни Поліщук та Київський національний університет культури і мистецтв в особі Президента Михайло Михайловича Поплавського уклали Угоду про науково-педагогічну співпрацю.

В ошатній актовій залі Міністерства освіти і науки України 09 червня відбулось нагородження фіналістів Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього», участь у якому взяли, директорка Київської МАН Ірина Юріївна Поліщук та завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Тетяна Юріївна Кот.

Київська МАН стала одним з організаторів конкурсу разом з Радою молодих юристів України, Аналітичним центром якості освіти, Інститутом політико-правових та релігійних досліджень. А Тетяна Юріївна, наша завідувачка відділення філософії та суспільствознавства, вже кілька років поспіль – є членом експертного журі.

Версія для друку Опубликовано: 18 Червня 2023
Поділитись: