Головне за тиждень

Головне за тиждень Київська МАН взяла участь у Фестивалі дитинства «Tik Tok DAY ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ДІТЕЙ» у парку розваг Neopolis. На фестивалі представники різних відділень знайомили його учасників з можливостями Київської МАН.

Київська МАН стала учасницею фестивалю «Майстерня міста Києва-2023», що був організований Департаментом суспільних комунікацій КМДА в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Київська МАН на фестивалі "Майстерня міста" ‒  чудова нагода започаткувати  нові проєкти для мешканців столиці.

Шануючи славетне свято, у відділенні філософії та суспільствознавства в межах реалізації проєкту заходів національно-патріотичного виховання «Незламність – генетичний код українців» відбулось навчально-просвітницьке заняття «Державний Прапор України». У День пам’яті загиблих захисників України в межах цього проєкту у відділення філософії та суспільствознавства відбувся навчально-просвітницький захід «Пам’ятаємо подвиг кожного» та демонстрація в інфоцентрі Музею Майдану документального фільму «Роман Ратушний. Вільна людина», створений кінообʼєднанням «Вавилон’13» та «Фестивалем «Протасів Яр» памʼяті Романа Ратушного».

Новий навчальний рік – новий етап роботи над збереженням культурної спадщини.  У відділенні української філології та мистецтвознавства відбувся Практикум «Проєкти зі збереження культурної спадщини». Учасники цього заходу познайомились з успішними кейсами Київської МАН щодо збереження зразків фольклору та мистецтва, зокрема й з музеєм випускника – Романа Дадики.

Завершена робота Літньої наукової школи Київської МАН Останній день літньої школи Київської МАН відзначився не лише як завершення освітнього заходу, але і як початок нового етапу у розвитку молодих дослідників.

Версія для друку Опубликовано: 04 Вересня 2023
Поділитись: