Головне за тиждень

Головне за тиждень Київська МАН відкрита до співробітництва! 26 жовтня 2022 р. був проведений семінар-практикум «Афілійоване членство в Київській МАН». Київська МАН, враховуючи міжнародний досвід встановлення партнерських зв’язків та проведення конкурсів, запроваджує для всіх зацікавлених сторін широкий процес афіліації – приєднання до Київської МАН для здійснення спільної діяльності у сфері освіти.

Освітяни столиці, які взяли участь у роботі семінару, дізнались про види та  переваги афілійованого членства; про те, хто може бути афілійованим членом і як отримати відповідний статус; про порядок подання заявки тощо та отримали відповіді на свої запитання.

Більше інформації щодо афіліації за посиланням https://kman.org.ua/ua/Afiliaciya

Всі, хто не зміг приєднатись до семінару, можуть переглянути його  запис:

Відкрила свої двері Школа юного науковця! Ми запрошуємо учнів 2-7 класів пізнавати закони природи через 4 стихії: воду, повітря, землю та вогонь на основі наукових знань з природознавства, хімії, біології, технологій, географії, історії, а також за матеріалами творів мистецтва. На практичних заняттях вихованці будуть досліджувати та створювати прекрасне й помічати прекрасне через прояви природних закономірностей.

Заняття проходитимуть онлайн у вівторок, четвер, п'ятниця о 16.00-17.00.

Заняття у “Школі юного науковця” безоплатні!

Зареєструватись можна за посиланням:

https://kman.org.ua/ua/Profile?JOIN

Версія для друку Опубликовано: 31 Жовтня 2022
Поділитись: