Головне за тиждень

Головне за тиждень Директорка Київської Малої академії наук Ірина Поліщук взяла участь у Саміті відкритих громадських просторів «Сила партнерства» та виступила на ньому з доповіддю «Київська МАН — осередок формування інноваторів і патріотів».

Сила партнерства ‒ ключовий меседж Саміту відкритих громадських просторів, який пройшов 20-21 квітня 2023 року! Креативні диджиталізовані локації, кращі практики співпраці, а головне ‒ творчі, натхненні люди! Громадські хаби — нові інструменти розвитку громадкості! На одному майданчику ‒ представники влади та місцевого самоврядування, громадських просторів з різних куточків України, донорські організації, проєкти міжнародної допомоги.

В рамках Саміту громадських просторів обговорювалось, як в наявних умовах розвивати освіту, які інновації вже впроваджено і які ще необхідно впровадити. Відбувався обмін досвідом проведення освітніх процесів в умовах воєнного стану, застосування всіх сучасних. інноваційних та інтерактивних підходів у роботі з дітьми.

Протягом тижня виховані Київської МАН взяли участь у низці наукових конференцій:

  • Юні екологи взяли участь у ХXVIII Всеукраїнської наукової конференції молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів
  • Керівник секції Національна безпека та оборона Київської МАН Володимир Шпортько з вихованцями виступили на VIII Всеукраїнський науково-практичній конференції учнівської та студентської молоді «Україна – козацька держава».
  • Вихованки секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» відділення технічних наук взяли участь у роботі XVII Міжнародної науково-технічної конференції «ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ 2023».
  • Юні географи столиці успішно виступили на Шевченківській весні

Вихованці секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури яскраво відзначили Всесвітній день книги та авторського права. Кожного року до цього  дня вони готують щось незвичне та пов’язане з найвидатнішими творами іспанської літератури, тому що це свято має з іспанською літературою особливий зв’язок. Цьогоріч було вирішено інсценізувати уривок історичної драми Лопе де Вега «Овеча криниця» ("Fuenteоvejuna"), що стала вершиною пізнього Відродження, і записати відео найемоційнішої частини твору ‒ монологу Лауренсії.

Версія для друку Опубликовано: 24 Квітня 2023
Поділитись: