Головне за тиждень

Головне за тиждень Під час весняних канікул вихованці Київської МАН взяли участь у різноманітних заходах. Вони вчились виявляти та нейтралізовувати закладні кіберпристрої, оцінили красу тригонометрії, тренувались промовляти доповіді, завітали до навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського та робили ще багато цікавого.

31 березня стали відомі імена переможців ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», які отримали право представляти Україну на міжнародному міжнародний фінал «INFOMATRIX 2023» 28 червня-01 липня 2003 р. у м. Гвадалахара (Мексика). Серед них вихованці Київської МАН: Діана Хмелюк, Марк Кириченко, Марія Сорокіна, Володимир Руських, Олександр Літвінов, Богдан Коновал та Максим Тихонов. Вітаємо їх! 

31 березня директорка Київської МАН Ірина ПОЛІЩУК та ректор Маріупольського державного університету Микола ТРОФИМЕНКО підписали меморандум про співпрацю. Планується співпраця за напрямками: кібербезпека, економічна безпека та системний аналіз, громадянська активність та безпека людини.

Триває реєстрація робіт для участі у Міжнародній практичній конференції «ЮНЕСКО У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДІ: СФЕРА КУЛЬТУРИ» та у конкурсі «Математична мозаїка».

Версія для друку Опубликовано: 03 Квітня 2023
Поділитись: