Головне за тиждень

Головне за тиждень 10 вихованців та вихованок Київської МАН, переможців Національного фіналу «GENIUS Olympiad Ukraine» 2023 року, отримали екоквитки «GENIUS Olympiad Ukraine», які надають право участі у Глобальному фіналі Олімпіади, що проходить щороку в червні у США. Тож побажаємо нашим вихованцям успіхів та майбутніх перемог!

Вихованки Київської МАН Софія Смовж, Анастасія Куруленко та Юлія Ткаченко отримали 1 золоту та 2 бронзові медалі за свої проєкти на одному з найбільших міжнародних наукових фестивалів в Африці I-FEST. А проєкт Софії Смовж увійшов до 10 найкращих проєктів I-FEST  2023.

Поезія завжди сильніша за штучний інтелект. Це стало очевидним на семінар «Творчість чи технологія: за чим майбутнє». З’ясувалося, попри великі можливості чат-бота, він не спроможний продукувати справжню поезію чи есеїстику. Навіть за формальним показником твори виходять пласкими та одноманітними.

Відділення філософії та суспільствознавства з нагоди Міжнародного дня щастя провело круглий стіл «Філософія та щастя: чи можна говорити про універсальне поняття щастя?»

Відбулись ХXІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна-2023 та ХІІ Всеукраїнські Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий і освітній дискурс», в роботі яких взяли участь юні історики на чолі з завідувачкою відділення історії Київської МАН Сивенко Софією Максимівною та керівниками секцій: Кухарською Оленою Миколаївною, Владимирською Ганною Овсіївною та Дмитруком Володимиром Івановичем.

Версія для друку Опубликовано: 27 Березня 2023
Поділитись: