Головне за тиждень

Головне за тиждень Триває ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Захищались наукові проєкти у секціях: "Хімія", "Англійська мова" та "Сходознавство", "Китайська мова", "Етнологія", "Історія України", "Журналістика", "Медіамайстерність", "Медицина", "Італійська мова" тощо. Більша частина шляху пройдена, і вже зовсім скоро ми дізнаємось імена переможців.

А тим часом вихованка відділення екології та аграрних наук Київської МАН Марію Годованець здобула перемогу та срібну нагороду на Тайванській міжнародній науковій виставці TISF! Вітаємо Машу та бажаємо їй подальших успіхів, натхнення, нових досягнень!

До дня жінок та дівчат в науці та з нагоди 5-тиріччя відбулась зустріч Освітніх Амбасадорок Київської МАН. Згадати минулі конкурси та події й обговорити плани на майбутнє зібрались директорка Київської МАН Ірина Поліщук, керівниця проєкту «Освітні Амбасадорки Київської МАН» Інеса Пустовалова, Амбасадорки різних років Мирослава Бабенко, Анна Ущапівська, Анастасія Федько, Ольга Полулях, Еміне Аджиєва, Ангеліна Дрьомова, Катерина Антонець, Яна Куницька, Софія Смовж.

Зустріч почалась з вручення дипломів Освітнім Амбасадоркам 2022, у яких фінал конкурсу вкрала війна. А потім було вже неофіційне спілкування, сповнене теплом та привітністю, щирістю, дружбою та взаємною симпатією.  Дівчата мріють, щоб Освітні Амбасадорки стали всеукраїнським  проєктом. Сподіваємось, так і буде!

Версія для друку Опубликовано: 20 Лютого 2023
Поділитись: