Головне за тиждень

Головне за тиждень ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який проводить Київська МАН, перетнув «екватор». Пройшов захист у секціях "Географія", "Менеджмент та маркетинг", "Прикладна мікро- та макроекономіка", "Німецька мова", "Французька мова", "Історія України", "Літературна творчість", "Українська література", "Українська мова", "Правознавство", "Біологія людини", "Охорона здоров’я». "Науково-технічна творчість та винахідництво", "Філософія", «Соціологія» та секції "Архітектура та дизайн", яка є тільки у Київській МАН.

Учні продемонстрували здатність до аналітичного і критичного мислення, вміння творчо підходити до аналізу і розв’язання сучасних проблем та презентації результатів наукового дослідження!

11 лютого відзначається Міжнародний день жінок та дівчат в науці, який встановлений резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 2015 року. Організація Об’єднаних Націй закликала всіх заохочувати розвиток жінками наукової кар’єри та визнавати досягнення жінок в науці.

Київська МАН пишається своїми вихованками й з гордістю розповідає про їхні досягнення. Вони займаються науково-дослідною діяльністю, займають активну життєву та громадську позицію і голосно заявляють, що майбутнє нашої української науки в їх руках. Вони досліджують та створюють винаходи, отримують патенти, представляють свої розробки на престижних міжнародних конкурсах і отримають за них нагороди. 

У рамках відзначення Міжнародного дня жінок та дівчат в науці, який відмічається згідно з резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН щороку у лютому, Київська МАН започаткувала конкурс серед юних дослідниць, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. У 2019 році це був конкурс «Розумниця-красуня Київської МАН» і в ньому брали участь дівчата із 13 відділень нашої академії.

З 2020 року Конкурс проходить під назвою «Освітні Амбасадорки Київської МАН», учасниці якого мають не лише продемонструвати свої інтелектуальні та художньо-творчі здібності та навички, а й стати справжніми амбасадорками наукової освіти, надихати особистим прикладом та мотивувати своїх однолітків до занять науково-дослідницькою діяльністю.

13 лютого 2023 року Освітні Амбасадорки зустрінуться, щоб оговорити, чим вони сьогодні живуть та що роблять.

Версія для друку Опубликовано: 13 Лютого 2023
Поділитись: