Головне за тиждень

Головне за тиждень На тижні, що минув ми дізнались хто переміг у Всеукраїнському науково-технологічному хакатоні «Розумне та безпечне місто 2022» і буде брати участь у Міжнародному науково-технологічному хакатоні «Місто майбуття» наступного року. А також вітали наших розумників і розумниць зі святом Наума.

Мабуть, найкраще визначення IV Хакатону «Розумне та безпечне місто», що був проведений Київської МАН четвертий рік поспіль, дав голова журі конкурсу, віцепрезидент Київської ТПП Володимир Коляденко, коли назвав його Хакатоном незламності. Війна, безпекові обмеження, неможливість зібрати учасників на єдиній локації, відсутність стабільного електропостачання – всі ці виклики Київська МАН успішно подолала, здобувши новий досвід того, як проводити заходи в цих складних умовах.

Для участі у ньому зареєструвалась 31 команда та 207 учасників з 13 областей України, серед яких дві команди представляли тимчасово окупований Бердянськ. До фіналу пройшло 19 команд.

  • ЗОЛОТУ медаль виборов стартап «Розумне освітлення», представлений командою RES (м. Київ).
  • СРІБНІ медалі вибороли 5 команд: Бердянськ (Запорізька область), FeelGood (Київська область), InnovationTeam (м. Київ),  ЗеCapital (м. Київ), IT Aubergines (м. Київ).
  • БРОНЗОВІ медалі вибороли також 5 команд: Форсаж (Київська область), UF (м. Київ), ІГМВ (Київська область), DomusPlantate (Львівська область), Київguide (м. Київ).

Команди - призери представлятимуть Україну на Міжнародному науково-технологічному хакатоні «Місто майбуття»

Проєкти, які були представлені командами у фіналі, в першу чергу були присвячені енергетичним питанням від розробки захисту енергетичної інфраструктури від ракетних ударів до автономних обігрівальних станцій, від створення альтернативних джерел живлення до побудови систем «розумного» освітлення. Слід зазначити, що багато уваги учасниками приділялось екологічним питанням, зокрема своєчасному прибиранню та перероблюванню сміття або використаних матеріалів. В моделі міста майбутнього юні винахідники знайшли місце і піклуванню  про безпритульних тварин, і створенню екскурсій.

 

В день Наума-розумника – покровителя розуму, знань і доброчинства ‒ Київська МАН привітала всіх учасників освітнього процесу і з гордістю презентувала  переможців міжнародних конкурсів юнацької науково-технічної творчості та міжнародних предметних олімпіад у 2022 році

 

Пройшов перший захід з циклу вебінарів із психологічної підтримки на тему «Покращення психологічного мікроклімату та комфорту учнів під час проведення Конкурсу-захисту» Теми, які підіймалися на вебінарі, актуальні як ніколи.

Не зупиняється підготовка до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Переглянути відеозаписи подій можна на Youtube каналі Київської МАН

Версія для друку Опубликовано: 18 Грудня 2022
Поділитись: