Голодомор, якого могло не бути

Голодомор, якого могло не бути Щороку в четверту суботу листопада вся Україна та світ вшановує пам’ять жертв Голодоморів – геноциду українського народу. Саме цій темі було присвячено чергове заняття циклу «Архівний вебінар. Першоджерела історії».

Страшний злочин сталінського режиму вплинув на долю практично кожної української родини та подальшу історію України. Росія, як правонаступниця СРСР, не тільки заперечує Голодомор, а й продовжує сьогодні політику геноциду, масово знищуючи українську націю. Розкриття правди про злочини минулого, звернення до трагічних сторінок історії України робить нас сильнішими, допомагає кожному збагнути, хто ми є насправді й не зрадити своїм предкам та не бути осторонь нині, коли доля України залежить від кожного з нас.

Спікеркою  вебінару традиційно виступила провідна спеціалістка відділу використання інформації документів Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву, випускниця Київської МАН  Ірина Миколаївна Закринична, яка розповіла юним історикам про  Голодомори в Україні 1921–1923,1932–1933, 1946–1947 років та презентувала тематичні фото, фоно та відео добірки, підготовлені за документами з архівної колекції. 

Запрошуємо ознайомитися: 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ВІДЕОЗАПИС

Версія для друку Опубликовано: 05 Грудня 2022
Поділитись: