ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ

ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ У важкий тиждень, що почався масованою ракетною атакою на Київ та Україну, Київська МАН не припинила свою роботу. Всі заняття проходили онлайн, крім того, викладачі проводили індивідуальні консультації телефоном, вайбером, іншими сучасними засобами комунікацій.

Головною подією тижня був День захисників і захисниць України. Це свято сьогодні має особливе звучання! Низький уклін всім, хто боронить нашу батьківщину, нашу свободу та право на щасливе життя! Безмежна вдячність захисникам і захисницям сьогодення й майбутнього нашої країни!

Для спільноти Київської МАН це улюблене свято, якому завжди присвячували  різноманітні заходи. Не порушуючи традицій, з нагоди Дня захисниць і захисників України відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН під егідою Департаменту освіти і науки Києва провело щорічний національно-патріотичний флешмоб «Моя Покрова – символ захисника Вітчизни». Цьогоріч свої поетичні твори та малюнки для наших захисників та захисниць надіслали учні не лише з Києва, а й з різних областей України. За результатами флешмобу ми у партнерстві з Українським ветеранським фондом надрукуємо патріотичні листівки, які будуть передані хлопцям і дівчатам, що просто зараз захищають нашу країну від ворога! Пишаємося тим, що ми українці – творчі, працьовиті, унікальні, наполегливі, завзяті, незламні! Мовою культури та мистецтва ми розповідаємо нашу історію світові, рефлексуємо над нашими болями та оспівуємо наші перемоги. Кожен із нас шукає свій спосіб розказати про свої почуття і переживання, подякувати нашим захисникам і захисницям.

Також відділення української філології та мистецтвознавства провело для здобувачів освіти, педагогічних працівників та батьків на лекцію «Мистецтво на війні: відродження архаїчних фольклорних форм – вид духовного спротиву російській агресії». Війна Росії проти України стала для всіх нас надзвичайно важким випробуванням. Ми вдаємося до всіх форм спротиву. Одним з таких є українська сучасна пісня. Про неї йшла мова в лекції.

Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН запросило учнівську молодь, педагогів, наставників, керівників учнівських проєктів, вчителів, методистів, освітніх амбасадорів та всіх охочих до Всеукраїнського освітньо-виховного заходу «Боронимо Україну, нашу славу й волю!»

А фахівці відділення хімії та біології Київської МАН провели онлайн дослідження на тему: "Хімічні технології на службі захисників України". Учасники заходу дізнались, які відомі хімічні технології застосовуються чи застосовувались в армійській справі, які є військові спеціальності та спеціалізації, тісно пов'язані з хімією та хімічними технологіями.

Версія для друку Опубликовано: 17 Жовтня 2022
Поділитись: